Бронзовий виступ гімнастів ОЦФВУМ

З чемпіонату України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву зі спортивної гімнастики , який гостинно прийняв  Кропивницький , представники Хмельниччини повернулися з бронзовими нагородами.

Команда Обласного центру фізичного виховання учнівської молоді в складі майстрів спорту Маргарити Козловської, Каріни Рідецької та першорозрядниць Віри Хоми, Крістіни Грудецької з мінімальною перевагою 144,800 балів проти  144,767 балів у головних конкуренток- ДЮСШ№20 (м.Київ), виборола третє місце серед жінок .

В особистій першості у багатоборстві  за програмою майстрів спорту Маргарита Козловська  посіла 5 місце серед 49 учасниць, а також взяла участь у 4-х фіналах в окремих видах, де найкраще виступила на колоді  -4 місце. На такій же позиції в багатоборстві за програмою І розряду опинилася Крістіна Грудецька.

Підготували спортсменок тренери Дарина Шиманська, Валентина Білик, Олена Шульжинська, Світлана Гуцалюка, Алла Юрченко, Зоя Остапишена.

Чоловіча команда в складі майстрів спорту Віталія Гонтківського, Владислава Гонтківського, Івана Петренка та Олександра Любченка зупиналася за крок до п’єдесталу-4 місце серед 20 колективів ДЮСШ.

Індивідуально в багатоборстві серед подолян найкраще  виступив Іван Петренко -5 місце.

Єдину медаль-бронзову, у чоловіків все ж таки спромігся вибороти Віталій Гонтківський на коні-махи. Їхній вдалий виступ забезпечили тренери Петро Кухтюк, Олена Шапорова, Андрій Музика та Андрій Чепуренков.