Спортсмени ОЦФВУМ Володимир Лісіцький та Станіслав Хмелюк переможці чемпіонату України з легкої атлетики

3-5 червня Івано-Франківськ приймав чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2006-2007 року народження. Участь у змаганнях взяли 760 спортсменів з усіх куточків нашої держави.

Спортсмен Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Володимир Лісіцький (вихованець заслуженого тренера України Анатолія Новікова) став двократним переможцем змагань, а його виступ – несподіванкою для багатьох суперників.

Він під час другого дня змагань показав найкращий час (23,23сек) у бігу на 200м серед 99 спринтерів. Третього ж дня у фіналі з перших метрів цієї дистанції Володимир вирвався вперед і впевнено довів свою перевагу, випередивши найближчого переслідувача на фініші  на 3 метри-23,32сек .

Другу золоту нагороду він отримав разом з членами естафетної команди (100+200+300+400) м збірної Хмельницької області, до складу якої входили нетішинці Святослав Хотюк та Петро Венгерець, а також хмельничанин, спортсмен ОЦФВУМ Станіслав Хмелюк (вихованець тренерів Вадима Крушинського та Анатолія Бурчака). Наші юнаки пронесли естафетну паличку за 2хв08,98сек, а жоден квартет з інших регіонів не зміг  навіть подолати рубіж в 2хв 11сек.

Вітаємо спортсменів та тренерів Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з вдалим виступом на відповідальних змаганнях!