Зростають плавці-чемпіони і на водних доріжках Хмельницького

21-23 листопада на  чемпіонаті України серед юніорів 2003 року народження та молодших у 50-метровому басейні «Акварена» (м. Харків) із  6 представників Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді вдало виступив лідер нашої команди-майстер спорту Андрій Коваленко (тренер Володимир Міщанінов).

Він який спромігся вибороти три нагороди способом батерфляй, покращив особисті рекорди: «золото»-50м (25,47сек) і 2 «срібла»-100м(56,34сек) та 200м (2хв 08,58сек). Ірина Тоненька (тренер Наталія Свистіль),котра змагалась у кількох дисциплінах, найуспішніше виступила у плаванні на спині,здолавши 100-метрівку за 1хв 09,93сек, що дозволило їй увійти до фіналу і посісти 8 місце. 

Вдалі фініші вказаних спортсменів забезпечили збірній Хмельниччини 5 місце серед областей другої групи, а також команді ОЦФВУМ посісти 10 позицію серед понад  60 колективів СДЮШОР, ДЮСШ, спортклубів України. За підсумками змагань Андрія Коваленка включено кандидатом до національної команди країни. 27 листопада спортсмен та його наставник під час тренувань отримали привітання з успішним виступом в Харкові та подарунки від відділення Національного олімпійського комітету в Хмельницькій області .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *