Хмельничани тримають курс на Будапешт!

П’ять видів спорту, 500 учасників з 21 області та міста Києва, заповнені уболівальницькі трибуни столичного Палацу спорту – такий підсумок перших Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів «Combat Games».

Подолавши жорстку конкуренцію на обласних відборах, в яких, до речі, взяла участь рекордна кількість школярів – 7200, вчора на татамі та борцівських килимах у сутичках зійшлися дійсно кращі з кращих. А змагатися було за що, адже переможці Всеукраїнського турніру сформують національну збірну, яка вже у червні буде захищати честь країни на Всесвітніх іграх з єдиноборств серед школярів «ISF World School Combat Games 2019», що відбудеться в Будапешті (Угорщина).

В урочистому відкритті змагань взяли участь віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, заступник міністра освіти і науки України, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба, заступник міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович, віце-президент Національного олімпійського комітету України, президент Олімпійської академії України Марія Булатова, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, директор Департаменту молоді і спорту Київської міської державної адміністрації, олімпійський чемпіон з фехтування Вадим Гутцайт, ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, президент Спортивної студентської спілки України Євгеній Імас, народний депутат України Хвича Мепарішвілі, заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослав Лагута, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, директор Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Віра Рогова, президент Української федерації карате Сергій Левчук, начальник відділу єдиноборств Міністерства молоді та спорту України Нельсон Гайріян.

Юних спортсменів прийшли підтримати і чемпіони та призери європейських і світових першостей: срібний призер Юнацьких олімпійських ігор з дзюдо, чемпіон України Богдан Ядов, бронзовий призер Всесвітньої Універсіади-2017 з дзюдо, переможець Європейських університетських ігор-2018 Андрій Колесник, бронзовий призер чемпіонату Європи U21 і U23 з дзюдо, чемпіон України Артем Хомула, віце-чемпіонка світу 2017 року з карате серед молоді Ліза Сірош, бронзова призерка чемпіонату Європи 2019 року з карате Оксана Базелюк, чемпіон світу з тхеквондо серед кадетів, бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів, чемпіон Всесвітньої Гімназіади Владислав Єрко, чемпіонка Всесвітньої Гімназіади з тхеквондо Дарина Беспалова.

Результати змагань:

Боротьба вільна (2004–2006 р.н.)

Дівчата:

29-33 кг: 1 місце – Анастасія Польська (Дніпропетровська обл.), 2 місце – Є. Кулаківська (Житомирська обл.), 3 місце – Вікторія Гаврилів (Івано-Франківська обл.);

36 кг: 1 місце – Сніжана Онуфрієва (Івано-Франківська обл.), 2 місце – А. Мартиненко (Запорізька обл.), 3 місце – Дарья Макар (Харківська обл.), Ілона Вітовська (Івано-Франківська обл.);

39 кг: 1 місце – Олександра Бондар (Рівненська обл.), 2 місце – Оксана Моїсеєнко (Запорізька обл.), 3 місце – Вікторія Швора (Хмельницька обл.), Яна Кубик (Рівненська обл.);

42 кг: 1 місце – Анна Телегіна (Хмельницька обл.), 2 місце – Діана Осипенко (Запорізька обл.);

46 кг: 1 місце – Аміна Мухамед (Київська обл.), 2 місце – Аліна Філіпович (Івано- Франківська обл.), 3 місце – Ірина Войків (Івано- Франківська обл.);

50 кг: 1 місце – Анна Карбовська (Хмельницька обл.), 2 місце – Соколовська Надія (Полтавська обл.), 3 місце – Олена Кузьміч (Дніпропетровська обл.), Олександра Гуменюк (Хмельницька обл.);

54 кг: 1 місце – Юлія Пахнюк (Івано-Франківська обл.), 2 місце – Поліна Тимофіїв (Львівська обл.), 3 місце – Аліса Головенко (Житомирська обл.), Вікторія Хрістенко (Харківська обл.);

58 кг: 1 місце – Ірина Бондар (Житомирська обл.), 2 місце – Анна-Марія Козак (Івано- Франківська обл.), 3 місце – Богдана Лазоришинець (Запоріжська обл.), Ірина Борисюк (Волинська обл.);

62 кг: 1 місце – Аріна Ромащенко (Харківська обл.), 2 місце – Анастасія Содель (Житомирська обл.);

66 кг: 1 місце – Ірина Заблоцька (Івано- Франківська обл.), 2 місце – Марія Зенкіна (Одеська обл.), 3 місце – Таїсія Гега (Херсонська обл.), Влада Кухарєва (Дніпропетровська обл.);

Хлопці:

38 кг: 1 місце – Артем Оксем (Полтавська обл.), 2 місце – Іван Стоматов (Одеська обл.);

41 кг: 1 місце – Богдан Олексієнко (Одеська обл.), 2 місце – Дмитро Веліксар (Одеська обл.), 3 місце – Богдан Устич (Одеська обл.), Володимир Орисенко (Полтавська обл.);

44 кг: 1 місце – Ігор Діяк (Лівівська обл.), 2 місце – Максим Твердохліб (Харківська обл.), 3 місце –Дмитро Ковальчук (Хмельницька обл.), Ігор Ковбель (Хмельницька обл.);

48 кг: 1 місце – Тимур Юсов (Полтавська обл.), 2 місце – Олег Курдоглов (Одеська обл.), 3 місце – Данило Крикунов (Івано-Франківська обл.), Роман Стрижик (Львівська обл.);

52 кг: 1 місце – Артур Бурлаченко (Дніпропетровська обл.), 2 місце – Давид Бескутьський (Запоріжська обл.), 3 місце – Тарас Юрчук (Житомирська обл.), Євгеній Харитонов (Донецька обл.);

57 кг: 1 місце – Влад Савич (Херсонська обл.), 2 місце – Данило Утєшев (Донецька обл.), 3 місце – Олег Ігнатов (Донецька обл.), Олексій Бахур (Житомирська обл.);

62 кг: 1 місце – Володимир Ровінець (Хмельницька обл.), 2 місце – Андрій Тупичак (Івано-Франківська обл.), 3 місце – Максим Бугаєць (Харківська обл.);

68 кг: 1 місце – Міхаїл Єфтені (Одеська обл.), 2 місце – Нікіта Сафроняк (Чернівецька обл.), 3 місце – Ярослав Лісняк (Запорізька обл.), Данило Бардюжа (Харківська обл.);

75 кг: 1 місце – Ярослав Черненко (Київська обл.), 2 місце – Ілля Якіменко (Сумська обл.), 3 місце – Дмитро Дворядкін (Дніпропетровська обл.), Денис Ткаченко (Харківська обл.);

85 кг: 1 місце – Вадим Руденюк (Хмельницька обл.), 2 місце – Євгеній Соболь (Херсонська обл.), 3 місце – Анатолій Любонько (Хмельницька обл.), Микола Литвин (Івано-Франківська обл.).

Греко-римська боротьба

34-38 кг: 1 місце – Давид Чулковський (Київ), 2 місце – Дмитро Демяновський (Сумська обл.), 3 місце – Артем Приходько (Донецька обл.), Арсеній Кутіль (Сумська обл.);

41 кг: 1 місце – Роман Яценко (Київська обл.), 2 місце – Влад Іванов  (Сумська обл.), 3 місце – Влад Бібля (Запорізька обл.), Денис Іванченко ( Київ);

44 кг: 1 місце – Єгор Куліш (Запорізька обл.), 2 місце – Петро Шафранський (Київ), 3 місце – Сергій Мироненко (Київ), 4 місце – Євген Кирюхін (Київ);

48 кг: 1 місце – Олександр Школьний (Одеська обл.), 2 місце – Віталій Жезмер (Вінницька обл.), 3 місце – А.  Вітковський (Вінницька обл.), Єгор Мазніченко (Київ);

52 кг: 1 місце – Денис Харченко (Сумська обл.), 2 місце – Антон Кліментов (Сумська обл.), 3 місце – Артем Іскендеров (Донецька обл.), Владислав Тихий (Київ);

57 кг: 1 місце – Імет Худжадзе (Сумська обл.), 2 місце – Максим Демчук (Рівненська обл.), 3 місце  – Філіп Начовний (Сумська обл.), О. Тарновецький (Вінницька обл.);

62 кг: 1 місце – Гліб Фірсов (Донецька обл.), 2 місце – Дмитро Бунтов (Київ), 3 місце – Олександр Нестеров (Донецька обл.), І. Турчанніков (Харківська обл.);

68 кг: 1 місце – Рамазан Пашаєв (Харківська обл.), 2 місце – Ілля Семенцов (Полтавська обл.), 3 місце – Данило  Смішко (Запоріджська обл.), Юрій Циганець (Миколаївська обл.);

75 кг: 1 місце – Іван Цибанев (Донецька обл.), 2 місце – Андрій Шилівський (Миколаївська обл.), 3 місце – Давид Артюшенко (Київ), Павло Ткаченко (Полтавська обл.).

85 кг: 1 місце – Максим Головатий (Дніпропетровська обл.), 2 місце – Микита Леухін (Миколаївська обл.), 3 місце – Іван Солодуха (Донецька обл.), Максим Гладишкін (Полтавська обл.)

За підсумками трьох стилів результати по областях:

1 місце – Полтавська обл., 2 місце – Хмельницька обл., 3 місце – Івано-Франківська обл.

Дзюдо (2002-2004 р.н.)

Дівчата:

-40 кг: 1 місце – Юлія Засульська (Сумська обл.), 2 місце Христина Дусь (Чернігівська обл.), 3 місце – Діана Капиця (Львівська обл.);

-44 кг: 1 місце – Мар’яна Гавриляк (Запорізька обл.), 2 місце – Анастасія Сукіш (Івано-Франківська обл.), 3 місце – Анастасія Дмуховська (Кіровоградська обл.), Ангеліна Нагірна (Хмельницька обл.);

-48 кг: 1 місце – Марія Полякова (Київ), 2 місце – Валерія Ващенко (Сумська обл.), 3 місце – Софія Кучкова ( Запорізька обл.), Яна Волошинюк (Івано-Франківська обл.);

-52 кг: 1 місце – Ія Кучава (Київ), 2 місце – Анастасія Лимонова (Львівська обл), 3 місце – Інна Шинкаренко (Черкаська обл.), Дарина Майсюк (Чернігівська обл.);

-57 кг: 1 місце – Ірина Пщулковська (Запорізька обл.), 2 місце – Ольга Остапчук (Львівська обл), 3 місце – Сніжана Пліш (Івано-Франківська обл.), Анастасія Шило (Одеська обл.);

-63 кг: 1 місце – Юлія Курченко (Київ), 2 місце – Діана Єрмак (Донецька обл.), 3 місце – Аміна Ісакова (Київська обл.), Тетяна Дмитрів (Львівська обл.);

-70 кг: 1 місце – Анастасія Зінькевич (Запорізька обл.), 2 місце – Тетяна Мароха (Донецька обл.), 3 місце – Валерія Бірюченко (Житомирська обл.), Анна Дімова (Одеська обл.);

+70 кг: 1 місце – Катерина Семенченко (Київ), 2 місце – Анна Казакова (Чернігівська обл.), 3 місце – Валерія Сморщок (Черкаська обл.).

Хлопці:

-50 кг: 1 місце – Артем Корчовий (Київська обл.), 2 місце – Вусал Ісмаілов (Одеська обл.), 3 місце – Віталій Пастушенко (Запорізька обл.), Станіслав Рибін (Київ);

-55 кг: 1 місце – Віктор Васільєв (Черкаська обл.), 2 місце – Владислав Удод (Запорізька обл.), 3 місце – Нікіта Грек (Миколаївська обл.), Ян Раскін (Одеська обл.);

-60 кг: 1 місце – Богдан Дембровський (Київська обл.), 2 місце – Марк Орешкін (Київ), 3 місце – Ілля Лазарєв (Запорізька обл.), Ярослав Гончар (Чернігівська обл.);

-66 кг: 1 місце – Євген Гончаренко (Одеська обл.), 2 місце – Данило Дембровський (Київська обл.), 3 місце – Магомед Хакімов (Запорізька обл.), Лука Петров (Київ);

-73 кг: 1 місце – Вадим Леонтьєв (Київ), 2 місце – Данило Кочетков (Донецька обл.), 3 місце – Богдан Скрипка (Одеська обл.), Іван Прудіус (Черкаська обл.);

-81 кг: 1 місце – Нікіта Батій (Запорізька обл.), 2 місце – Дмитро Зеленський (Київ), 3 місце – Станіслав Бондар (Одеська обл.), Олексій Зайченко (Черкаська обл.).

-90 кг: 1 місце – Роман Крохмальов (Запорізька обл.), 2 місце – Костянтин Іванов (Донецька обл.), 3 місце – Родіон Кригін (Київ), Кирило Шевчук (Одеська обл.);

+90 кг: 1 місце – Каріім Нурієв (Одеська обл.), 2 місце – Іван Щерба (Київ), 3 місце – Нікіта Твердоступ (Кіровоградська обл.), Нікіта Берегульський (Львівська обл.);

Результати по областям:

1 місце – місто Київ, 2 місце – Запорізька обл., 3 місце – Одеська обл.

Карате (2002-2004 р.н.)

Дівчата:

Ката

1 місце – Дар’я Гусєва (Донецька обл.), 2 місце – Ксенія Ільїна (Київ), 3 місце – Антоніна Золотухіна (Чернівецька обл.);

Куміте:

-48 кг: 1 місце – Аріадна Панчук (Одеська обл), 2 місце – Ксенія Ільїна (Київ), 3 місце – Альона Марченко (Дніпропетровська обл.), Вікторія Малованюк (Чернівецька обл.);

-53 кг: 1 місце – Анастасія Антонюк (Чернівецька обл.), 2 місце – Софія Лебединська (Сумська обл.);

-59 кг: 1 місце – Оксана Базелюк (Київ), 2 місце – Таїсія Вовк (Дніпропетровська обл.), 3 місце – Юлія Сапса (Львівська обл.), Еліна Сєлємєнєва (Запорізька обл.);

+59 кг: 1 місце – Лоліта Мовчан (Одеська обл.), 2 місце – Вікторія Калініна (Запорізька обл.), 3 місце – Вероніка Боросан (Дніпропетровська обл.), Марія Андреєва (Київ).

Хлопці:

Ката

1 місце – Богдан Чабанов (Донецька обл.), 2 місце – Денис Кирій-федосенко (Київ), 3 місце – Віктор Бордюжан (Чернівецька обл.);

Куміте

-55 кг: 1 місце – Нікіта Філіпов (Київ), 2 місце – Ігор Столока (Чернівецька обл.), 3 місце – Дмитро Іванов (Миколаївська обл.), Ільяс Алієв (Сумська обл.);

-61 кг: 1 місце – Віктор Шевченко (Миколаївська обл.), 2 місце – Ілля Сахно (Сумська обл.), 3 місце – Олексій Гоцуляк (Чернівецька обл.), Рустам Насібов (Донецька обл.);

-68 кг: 1 місце – Олег Пащенко (Сумська обл.), 2 місце – Юрій Панько (Одеська обл.), 3 місце – Кирило Козачук (Запорізька обл.), Денис Аксьонов (Київ);

-76 кг: 1 місце – Акакій Гвелісіані (Чернівецька обл.). 2 місце – Станіслав Дзендзелюк (Одеська обл.), 3 місце – Олександр Петрашенко (Дніпропетровська обл.), Богдан Шумаров (Сумська обл.);

+76 кг: 1 місце – Владислав Бірюков (Київ), 2 місце – Іван Авраменко (Миколаївська обл.), 3 місце – Микола Долинян (Чернівецька обл.), Олександр Ковальов (Одеська обл.)

Результати по областях:

1 місце – місто Київ, 2 місце – Одеська обл., 3 місце – Чернігівська обл.

Тхеквондо (2002-2004 р.н.)

Традиційне пумсе

Дівчата

1 місце – Мирослава Коваль (Дніпропетровська обл.), 2 місце – Софія Курись (Дніпропетровська обл.), 3 місце – Діана Марченко (Київ), Анастасія Савченко (Дніпропетровська обл.);

Хлопці

1 місце – Давид Полянський (Київ), 2 місце – Михайло Княжев (Дніпропетровська обл.), 3 місце – Андрій Бараніченко (Дніпропетровська обл.), Ілля Кучальський (Київ);

Вільне пумсе

Дівчата

1 місце – Мирослава Коваль (Дніпропетровська обл.), 2 місце – Анастасія Савченко (Дніпропетровська обл.), 3 місце – Ангеліна Горбатюк (Вінницька обл.), Дарія Горбовська (Вінницька обл.);

Хлопці

1 місце – Михайло Княжев (Дніпропетровська обл.), 2 місце – Давид Полянський (Київ), 3 місце – Олег Савчук (Вінницька обл.), Андрій Бараніченко (Дніпропетровська обл.));

Вільне пумсе (парні виступи)

1 місце – Михайло Княжев, Мирослава Коваль (Дніпропетровська обл.), 2 місце – Андрій Бараніченко, Анастасія Савченко (Дніпропетровська обл.), 3 місце – Ангеліна Горбатюк, Олег Савчук (Вінницька обл.), Дарія Горбовська, Михайло Рой (Вінницька обл.).

Керугі

Дівчата:

-44 кг: 1 місце – Вікторія Нагурна (Київ), 2 місце – Діана Нам (Київ), 3 місце – Анастасія Хриєнко (Дніпропетровська обл.), Дарія Селіванова (Рівненська обл.);

-49 кг: 1 місце – Софія Хобтар (Хмельницька обл.), 2 місце – Аліса Герасименко (Хмельницька обл.), 3 місце – Вероніка Нечипоренко (Київ), Марина Мецгер (Київська обл.);

-55 кг: 1 місце – Софія Сікорська (Хмельницька обл.), 2 місце – Єлизавета Христенко (Харківська обл.), 3 місце – Софія Михайлова (Київ), Юлія Червоницька (Донецька обл.);

-63 кг: 1 місце – Юліана Ліпатова (Одеська обл.), 2 місце – Ангеліна Горбатюк (Вінницька обл.), 3 місце – Владіслава Сідоріна (Одеська обл.), Анна Бабенко (Дніпропетровська обл.);

+63 кг: 1 місце – Єлизавета Герасименко (Київ), 2 місце – Анна Ковальчук (Хмельницька обл.), 3 місце – Аліна Журба (Київ), Дана Касьян (Рівненська обл.).

Хлопці:

-48 кг: 1 місце – Олександр Торопов (Запорізька обл.), 2 місце – Денис Іващенко (Харківська обл.), 3 місце – Олег Савченко (Полтавська обл.), Олександр Амарін (Миколаївська обл.);

-55 кг: 1 місце – Владислав Функендорф (Харківська обл.), 2 місце – Володимир Бистров (Київ), 3 місце – Микита Ушкалов (Одеський обл.), Михайло Штань (Київ);

-63 кг: 1 місце – Артем Гайдар (Харківська обл.), 2 місце – Никита Жупиєв (Харківська обл.), 3 місце – Олег Маматов (Хмельницька обл.), Андрій Молодець (Київ);

-73 кг: 1 місце – Олександр Єрко (Київ), 2 місце – Євген Кучеренко (Харківська обл.), 3 місце – Микита Литовченко (Харківська обл.), Артем Гарбар (Донецька обл.);

+73: 1 місце – Денис Чернов (Харківська обл.), 2 місце – Дмитро Кириленко (Харківська обл.), 3 місце – Руслан Кліщ (Івано-Франківська обл.), Олексій Іщенко (Харківська обл.).

Результати по областях:

1 місце – Дніпропетровська область, 2 місце – місто Київ, 3 місце – Харківська область.

Інформація Прес-служби КФВС МОН