Марина і компанія

В Сумах відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Це був перший старт національного рівня, який проходив в легкоатлетичному манежі Сумського держуніверситету після його реконструкції.

Сектори та бігові доріжки радували око своєю новизною. Втім, їхні характеристики дещо відрізнялися від тих, на яких спортсмени змагалися тут в минулі роки. Покриття стало дещо м’якішим. І якщо для стрибунів та стаєрів це особливих незручностей не складало, то спринтерам довелося призвичаюватися.

Серед 458 учасників змагань з усіх регіонів країни збірна Хмельниччини була представлена лише однією легкоатлеткою. В стрибках у довжину Марина Бех-Романчук забезпечила  перемогу вже в першій спробі з результатом 6.50м (що є підтвердженням нормативу на чемпіонат Європи-2019 у приміщенні). Втім, її  наступні три стрибки з заступами були в районі 6.70м, отож додавати Марині є де. Окрім цього , Бех-Романчук  змагалася також у бігу на 60 метрів. Ці змагання проходили у два кола:у попередньому забігу встановила особистий рекорд (7,57сек), а у фіналі хмельничанка стала четвертою (7,68сек). Певно, забракло в неї сил, так як виступала в головному забігу після стрибків. Крім неї,на бігових доріжках та а секторах відзначились і земляки, котрі раніше представляли наш край.

Так, майстер спорту міжнародного класу Олег Каяфа з Красилівщини став найкращим у бігу на 1500м, одразу за ним фінішував майстер спорту Андрій Аліксійчук з Шепетівського району,7-м завершив цю дистанцію Олександр Вуйко з Летичева. Вихованець Хмельницької обласної ДЮСШ мс Едуард Забуженко здобув першість в ходьбі на 5000м, а мс Наталія Ручківська зі Старокостянтинова стала другою,рівно два метри в стрибках у висоту подолав перспективний кмс Дмитро Крачук,а мс Іванна Аврамчук- четверта на 400-метрівці.На жаль,керівництво управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації і наразі не прикладає належних зусиль, щоб призупинити відтік спортсменів високого рівня з області, і це стосується цілого ряду олімпійських видів спорту. 

А шанувальники легкої атлетики вболіватимуть за Марину Бех-Романчук , котра 1 лютого виступить на престижному турнірі в Берліні, у фартовому для неї місті,адже там здобула срібло чемпіонату Європи-2018.