Подільська зима у Хмельницькому

З 06 по 08 грудня 2018 року в легкоатлетичному манежі проходив традиційний міжобласний турнір з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодше “Подільська зима”.

Змагання зібрали цьогоріч понад 150 учасників з Хмельницької, Київської, Рівненської, Вінницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Житомирської, Тернопільської областей. 

 

 

 

На урочистому відкритті були присутні: Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, начальник управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Сергій Ремез, учасниці Олімпійських ігор, легкоатлетки Тетяна Загрійчук та Марина Бех, заслужений тренер України з легкої атлетики Вадим Крушинський, директор Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Анатолій Федосєєв та голова відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області Юрій Краснюк. Вони привітали учасників турніру і побажали їм успішної спортивної кар’єри, а також здобуття нагород на найпрестижніших міжнародних спортивних аренах. 

А далі проходили запеклі змагання в яких переможцями та призерами стали:

60 м.  ДІВЧАТА  

1 місце – Гордієнко Альона (2001 р.н., м. Біла Церква, тренери:  Андрухова О.Л., Зайцева В.О.).

2 місце – Чернуха Олександра (2004 р.н., м. Кам’янець-Подільський, тренери: Вергуш О.М., Вергуш Ю.В.).

3 місце – Стецюк Надія (2004 р.н., м. Біла Церква, тренери:  Зайцева В.О., Фартушна О.С.).

60 м.  ЮНАКИ  

1 місце – Муза Максим (2001 р.н., Рівненська область, тренер: Дубіч В.П.) .

2 місце – Івасюк Серафим  (2002 р.н., Кіцманська ДЮСШ, тренери: Бабюк І.І., Романюк В.В.).

3 місце – Богуцький Артем (2002 р.н., м. Кам’янець-Подільський, тренери: Моспан М.Г., Вергуш О.М.).

60 м.  з/б  ДІВЧАТА  

1 місце – Охоча Олена  (2002 р.н., м. Біла Церква, тренери: Пензарєв Р.С., Шатковський В.В.).

2 місце – Басай Яна (2004 р.н., м. Біла Церква, тренери: Лісовський С.О).

3 місце – Булгарова Катерина (2000 р.н., м. Біла Церква, тренери: Лісовський С.О).

60 м.  з/б  ЮНАКИ

1 місце – Махаринський Андрій (2003 р.н., м. Біла Церква, тренери: Лісовський С.О).

2 місце – Кучер Євген(2003 р.н., м. Біла Церква, тренери: Лісовський С.О).

3 місце – Губін Мирослав (2003 р.н., м. Кам’янець-Подільський, тренери: Моспан М.Г.).

300 м.  ДІВЧАТА  

1 місце – Гордієнко Альона (2001 р.н., м. Біла Церква, тренери:  Андрухова О.Л., Зайцева В.О.).

2 місце – Стецюк Надія (2004 р.н, м. Біла Церква, тренери:  Зайцева В.О., Фартушна О.С.).

3 місце – Черневич Марія (2001 р.н., м. Кам’янець-Подільський, тренери: Вергуш О.М., Вергуш Ю.В.).

300 м.  ЮНАКИ

1 місце – Карвацький Павло (2002 р.н.,м.  Хмельницький, тренер: Баліцький М.М.).

2 місце – Болобосов Владислав (2002 р.н., м. Біла Церква, тренер: Балясников В.В.).

3 місце – Кучер Євген (2003 р.н., м. Біла Церква, тренери: Лісовський С.О).

600 м.  ДІВЧАТА

1 місце – Марінченко Олександра (2002 р.н., . Біла Церква, тренери:  Коваленко О.Л., Зайцева В.О.).

2 місце – Стецюк Надія (2004 р.н., м. Біла Церква, тренери:  Зайцева В.О., Фартушна О.С.).

3 місце – Палецька Анастасія (2005 р.н., Городоцька ДЮСШ, тренер: Собко Р.І.).

600 м. ЮНАКИ

1 місце – Карвацький Павло (2002 р.н.,м.  Хмельницький, тренер: Баліцький М.М.).

2 місце – Харитонов Богдан (2002 р.н., м. Біла Церква, тренери:  Зайцева В.О.).

3 місце – Сидорук Едуард (2001 р.н., Хмельницька ДЮСШ №1, тренер: Рибак Л.О.).

1000 м.  ДІВЧАТА

1 місце – Онопрійчук Юлія (2004 р.н., . Кам’янець-Подільський, тренери: Моспан М.Г.).

2 місце -Мерхіль Марія (2004 р.н., Рівненська область, Чулаєвська Н.Ю.).

3 місце – Палецька Анастасія  (2005 р.н, Городоцька ДЮСШ, тренер: Собко Р.І.).

1000 м. ЮНАКИ

1 місце -Годунко Олексій (2001 р.н., Рівненська область, тренер: Нечипорук І.А.).

2 місце – Сидорук Едуард (2001 р.н., Хмельницька ДЮСШ №1, тренер: Рибак Л.О.).

3 місце – Бачинський Данило (2002 р.н., Жмеринська ДЮСШ, тренер: Саволюк В.В.).

2000 м. ДІВЧАТА

1 місце – Онопрійчук Юлія (2004 р.н., . Кам’янець-Подільський, тренери: Моспан М.Г.).

2 місце – Григоренко Анастасія (2003 р.н., м. Біла Церква, тренери: Балясникова К.В., Балясникова О.О.).

3 місце – Вигоняйло Софія (2001 р.н., Городоцька ДЮСШ, тренер: Собко Р.І.).

2000 м. ЮНАКИ

1 місце – Годунко Олексій (2001 р.н., Рівненська область, тренер: Нечипорук І.А.).

2 місце – Пікулович Юрій (2003 р.н., Калушська ДЮСШ, тренери:  Шевчук М.М., Ханеків М.Б.).

3 місце – Калінчук Антон (2001 р.н., Жмеренська ДЮСШ, тренер: Чистяк Н.Б.).

СТРИБОК У ДОВЖИНУ  ДІВЧАТА

1 місце – Чернуха Олександра (2004 р.н., м. Кам’янець-Подільський, тренери: Вергуш О.М., Вергуш Ю.В.).

2 місце – Юрченко Лоліта (2002 р.н., м. Хмельницький, ОЦФВУМ, тренер: Новіков А.Є.).

3 місце – Кулікова Дар’я (2004 р.н., Рівненська область, тренер:Дубіч В.П.).

 СТРИБОК У ДОВЖИНУ  ЮНАКИ

1 місце – Богуцький Артем (2002 р.н., м. Кам’янець-Подільський, тренери: Моспан М.Г., Вергуш О.М.).

2 місце – Лазаренко Денис (2001 р.н., м. Біла Церква, тренери: Кшановський С.Ф.).

3 місце – Махаринський Андрій (2003 р.н., м. Біла Церква, тренери: Лісовський С.О).

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК  ДІВЧАТА

1 місце – Чернуха Олександра (2004 р.н., м. Кам’янець-Подільський, тренери: Вергуш О.М., Вергуш Ю.В.).

2 місце – Фролова Аліна (2001 р.н., м. Хмельницький, ОЦФВУМ, тренери:  Баліцький М.М., Крушинський В.В., Юрковська А.В.).

3 місце – Глуховата Влада (2004 р.н., Дунаєвецька ДЮСШ, тренери: Ковальчук Ю.І., Стрателюк О.П.).

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК  ЮНАКИ

1 місце – Кажуро Олександр (2001 р.н., м. Хмельницький, ОЦФВУМ, тренер:  Баліцький М.М.).

2 місце – Лазаренко Денис (2001 р.н.,  м. Біла Церква, тренери: Кшановський С.Ф.).

3 місце – Воронка Євген (2002 р.н., м. Хмельницький, ОЦФВУМ, тренер:  Баліцький М.М.).

ШТОВХАННЯ ЯДРА ДІВЧАТА

1 місце – Охоча Олена (2002 р.н., м. Біла Церква, тренери: Пєнзарєв Р.С., Шатковський В.В.).

2 місце – Пташник Валерія (2001 р.н., Городоцька ДЮСШ, тренер: Собко Р.І.).

3 місце – Лісова Дарья (2003 р.н., м. Кам’янець-Подільський, тренери: Вергуш О.М., Вергуш Ю.В.).

ШТОВХАННЯ ЯДРА ЮНАКИ

1 місце – Грищук Андрій (2002 р.н., Летичівська ДЮСШ, тренер: Бондарчук О.О.).

2 місце – Могила Сергій (2002 р.н., Летичівська ДЮСШ, тренер: Лозовик М.П.).

3 місце – Кицюк Вадим (2003 р.н., Летичівська ДЮСШ, тренер: Вальковський С.О.).

СТРИБОК  У  ВИСОТУ  ДІВЧАТА

1 місце – Швець Єлизавета (2003 р.н., м. Кам’янець-Подільський, тренери: Вергуш О.М., Вергуш Ю.В.).

2 місце – Охоча Олена (2002 р.н., м. Біла Церква, тренери: Пєнзарєв Р.С., Шатковський В.В.).

3 місце – Антименюк Марія (2004 р.н., м. Кам’янець-Подільський, тренери: Вергуш О.М., Вергуш Ю.В.).

СТРИБОК  У  ВИСОТУ  ЮНАКИ

1 місце – Єгоров Владислав (2001 р.н., Козятинська РДЮСШ, тренер: Зелінський В.А.).

2 місце – Луценко Кирил (2004 р.н., Козятинська РДЮСШ, тренер: Галицький В.Й.).

3 місце – Коляновський Олександр (2005 р.н., Дунаєвецька ДЮСШ, тренери: Ковальчук Ю.І., Стрателюк О.П.). 

 

Скачать (-зима-2018.pdf 400KB)