Борці ОЦФВУМ тріумфували на Всеукраїнському турнірі присвяченому Дню народженню Р.Шухевича

З 29 червня по 01 липня на базі Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного  в місті Києві проходив Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків (2001-2003 р.н., 2004-2006 р.н.  та 1998-2000 р.н.), греко-римської боротьби (2003-2004 р.н, 2005-2006 р.н.) та дівчат (2003-2005 р.н.) присвячений Дню народження Романа Шухевича.     

Легкоатлетий сезон набирає обертів

22 червня реконструйований стадіон «Динамо» у Мінську прийняв міжнародну матчеву зустріч легкоатлетичних збірних Білорусі, Балканських, Балтійський країн і України. Від кожної команди в індивідуальних видах виступали по 2 спортсмени.    

Сумісний двотижневий збір Національних збірних команд України та Грузії закінчився міжнародним турніром, який в ці дні проходив в Тбілісі. Окрім нашої команди та господарів турніру, участь у змаганнях приймали також збірні Азербайджану, Білорусі, Вірменії та Росії.   Відповідно до підсумкових результатів Національна збірна України здобула 14-ть нагород, Серед призерів вихованці ХОЦФВУМ: БРОНЗА: Вагова категорія  56 кг […]

Олександра Шеховцова-бронзова призерка чемпіонату Європи серед школярів з боротьби вільної

З 15 по 17 червня в Угорському місті Будапешт проходив чемпіонат Європи з боротьби вільної серед школярів.  Свій внесок у друге загальнокомандне місце збірної команди України зробила вихованка Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Олександра Шеховцова (тренер-Тарадай М.П.) здобувши бронзову нагороду чемпіонату.    ВІТАЄМО СПОРТСМЕНКУ І ТРЕНЕРІВ З УСПІШНИМ ВИСТУПОМ НА ЗМАГАННЯХ!!!

29 травня у Ризі(Латвія) розпочала літній сезон за кордоном провідна легкоатлетка області, вихованка Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Марина Бех.  У першому міжнародному старті стрибок в довжину на 6,47м приніс їй друге місце.      

Спартакіада школярів Хмельницької області з легкої атлетики/РЕЗУЛЬТАТИ

З 07 по 08 травня 2018 року в місті Хмельницькому на місцевому центральному стадіоні “Поділля” проходила Спартакіада школярів Хмельницької області з легкої атлетики участь у якій приймали 27 команд з міст, районів, ОТГ та МТГ. Відзначились  гарним результатом та другим командним місцем і хмельничани. Серед них переможцями та призерами стали і спортсмени Хмельницького обласного центру […]

Школьняк Максим та Шеховцова Олександра-призери чемпіонату України з вільної боротьби

З 09 по 11 травня 2018 року в м. Миколаїв проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н. У змаганнях прийняли участь 542 спортсмена з 23 областей та міста Києва.