ПЛАВЦІ З ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ЗАВІТАЛИ ДО МІСТА-ПОБРАТИМА

Вдруге, через 8 років, представники Обласного центру фізичного виховання учнівської молоді виступили на популярних в Польщі змаганнях з плавання “GRAND  PRIX  CIECHANOVA”. 12 хмельничан виглядали гідними конкурентами серед 410 плавців з різних куточків сусідньої країни,здобувши в 25-метровому басейні міста Чеханова чимало нагород в різних вікових групах .

Юні боксери стали призерами обласної спартакіади з боксу

З 30 листопада по  1 грудня в м. Кам’янці–Подільському відбулась спартакіада області з боксу серед ДЮСШ системи освіти серед юнаків 2002 -2004 р. н. В змаганнях взяли участь 79 учасників із 11 команд ДЮСШ.  Спортсмени ОЦФВУМ повернулися зі змагань з цілим рядом нагород. Переможцями стали: Пивоваров Леонід (в.к. 42 кг), Ратушняк Андрій (в.к. 52 кг), Месропян Деврик (в.к. […]

Боксери ОЦФВУМ здобули нагороди на престижному турнірі

З 03 по 07 грудня в м. Харків проходив престижний IV Всеукраїнський турнір з боксу серед юніорів на призи клубу С.Данильченка.  Спортсмени ОЦФВУМ здобули срібло та бронзу турніру.  Так, Пивоваров Леонід став другим у ваговій категорії 44,5 кг, а Забачинський Антон третім у ваговій категорії +80 кг.  Тренує наших спортсменів Яструб І.

Подільська зима у Хмельницькому

З 06 по 08 грудня 2018 року в легкоатлетичному манежі проходив традиційний міжобласний турнір з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодше “Подільська зима”. Змагання зібрали цьогоріч понад 150 учасників з Хмельницької, Київської, Рівненської, Вінницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Житомирської, Тернопільської областей.

Плавати вміють і подоляни

Чемпіонат України з плавання серед юніорів відбувся в харківському 50-метровому басейні «Акварена». Участь у змаганнях взяли 335 спортсменів 2002 року народження і молодші з 20 областей України та Києва.

Визначені переможці Всеукраїнського турніру з вільної боротьби

У борцівському залі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді 17 листопада проведено традиційний Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби ім. Богдана Хмельницького.

Владислав Ветошкін-срібний призер чемпіонату України з боксу

З 13 по 18 листопада в м.Харків проходив чемпіонат України з боксу серед чоловіків. Спортсмен ХОЦФВУМ вихованець тренера Яструба І. Владислав Вєтошкін став срібним призером змагань. Вітаємо спортсмена та тренера з успішним виступом на змаганнях.

ВІТАЄМО ЗАСЛУЖЕНОГО ТРЕНЕРА УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ-ТРЕНЕРА-ВИКЛАДАЧА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ КРУШИНСЬКОГО ВАДИМА ВІКТОРОВИЧА З ОТРИМАННЯМ МЕДАЛІ ТА ГРАМОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ