«Золото» Універсіади-2019 у представниці Хмельниччини

9 липня в італійському Неаполі випускниця Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Марина Бех- Романчук  здобула для збірної команди України першу золоту нагороду 30 літньої Всесвітньої універсіади.

Хмельничанка Марина Бех-Романчук – бронзова медалістка ІІ Європейських ігор!

 23 червня на стадіоні «Динамо» у Мінську Марина в секторі для стрибків у довжину продемонструвала результат 6м58см, що дозволило нашій спортсменці закріпити за собою третю сходинку п’єдесталу і принести першу медаль для України у легкій атлетиці на цих престижних змаганнях року.

Олімпійський норматив Бех-Романчук

Свій 10-денний червневий вояж до Європи найсильніша на сьогодні легкоатлетка Хмельниччини, що входить до числа світових лідерів в стрибках у довжину серед жінок , Марина Бех- Романчук завершила на мажорній ноті.

Римські оглядини легкоатлетів

6 червня на легкоатлетичних змаганнях «Golden Gala — Pietro Mennea», які проводяться з 1980 року на олімпійському стадіоні у Римі (Італія) і стали 4 етапом поточного сезону «Діамантової ліги», взяли участь 4 представники України

Чемпіонат Хмельницької області з легкої атлетики

Упродовж двох днів на бігових доріжках і в секторах спорткомплексу “Поділля” та стадіону національного університету у Хмельницькому під час проведення чемпіонату області серед дорослих визначалися легкоатлети, котрі у літній сезон представлятимуть наш край на всеукраїнських змаганнях

Вітаємо переможців та призерів відкритого чемпіонату м.Нетішина серед юнаків та дівчат з боксу до Міжнародного дня захисту дітей

31.05-02.06.2019р., м.Нетішин І місце – Сенчук Владислав 40кг. І місце – Кестель Владислав 43кг. ІІ місце – Возний Мирослав 46кг. ІІ місце – Ільїн Владислав 50кг. ІІІ місце – Претус Іван 56кг. Тренери-викладачі: Бугайов Л.А., Бугайов М.Л.

Марина Бех-Романчук вперше поїде на Європейські ігри

Федерація легкої атлетики України визначила склад спортсменів, які захищатимуть честь країни на других Європейських іграх за програмою «Динамічна легка атлетика». Змагання відбудуться 22-29 червня в столиці Білорусі Мінську.