БОРЦІ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ГІДНО ВИСТУПИЛИ НА «КУБКУ ЛЬВОВА»

З 02 по 04 грудня у місті Львові проходило традиційне свято боротьби  – «КУБОК ЛЬВОВА». Цьогоріч змагання зібрали понад 600 юнаків та дівчат 2004-2005 та 2007-2008 років народження з майже усіх куточків нашої держави, а також іноземних гостей з Молдови, Литви та Білорусії.

Бронзовий виступ гімнастів ОЦФВУМ

З чемпіонату України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву зі спортивної гімнастики , який гостинно прийняв  Кропивницький , представники Хмельниччини повернулися з бронзовими нагородами.

Спортсменка ОЦФВУМ Марина Бех-Романчук отримала сертифікат на 100 тис. грн. за видатні спортивні досягнення

“Підтримка талановитих спортсменів області та розвиток спорту взагалі – це один із пріоритетів моєї роботи. Саме сьогоднішні успішні спортсмени, досягненнями яких пишається вся Україна, є взірцем для наслідування для молодого покоління. Я вважаю, що сумлінна праця під час тренувань, вкладені титанічні зусилля та гарний результат на спортивних аренах мають бути гідно оцінені не тільки словом. […]

З 05 по 07 листопада  місті Суми відбувся командний Відкритий командний чемпіонат України  з тхеквондо ВТФ. Спортсмени Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді стали  призерами змагань.

ПІСЛЯ КОРОТКОЇ ПЕРЕРВИ БАСЕЙН ОЦФВУМ ЗНОВУ ПРИЙМАЄ ВІДВІДУВАЧІВ!!!

09 листопада МАЛИЙ та 15 листопада ВЕЛИКИЙ басейни Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді відновлюють свою роботу. Запрошуємо всіх бажаючих!!! Інформація про ⏱розклад та 💸вартість занять серед дітей різних вікових груп та дорослих на сайті ОЦФВУМ *ІНФОРМАЦІЯ ПРО БАСЕЙН*🖊Запис за 📱тел. (0382) 65-64-41