Марина Бех-Романчук чемпіонка України

В  Сумах 10-12 лютого проведено чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні, за підсумками якого визначилась  основна група вітчизняних спортсменів, що виконала всі умови входження до національної команди для участі в чемпіонаті Європи у приміщенні (5-7 березня, Торунь, Польща).

ВІТАЄМО З ПОЧЕСНОЮ ВІДЗНАКОЮ!!!

Розпорядженням Голови Верховної Ради України директора Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді ФЕДОСЄЄВА АНАТОЛІЯ ІВАНОВИЧА нагороджено Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом».

ВІТАЄМО МАРИНУ БЕХ-РОМАНЧУК зі СРІБНОЮ нагородою на етапі світового легкоатлетичного туру в приміщеннях ISTAF Indoor Berlin.

5 лютого стартом у Берліні найкраща українська легкоатлетка минулого року лише відкрила свій зимовий сезон у коронній дисципліні. Марина покращувала свої показники від першої до п’ятої спроби. 6.41, 6.52, 6.56, 6.60 та нарешті 6.64м, які і дозволили Бех-Романчук посісти друге місце на перших змаганнях 2021 року. Першою стала чинна чемпіонка світу та Європи Малайка Міхамбо […]

Назар Даньков – призер чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів

27-28 січня манеж Сумського державного університету прийняв чемпіонат України серед юніорів в приміщенні, на який прибуло 434 спортсменів 2002 року народження і молодші з усіх регіонів країни, окрім  Закарпатської області. Збірна Хмельницької області була представлена 10 атлетами. “Срібним” призером в бігу 3000м з результатом 8хв57,75сек став спортсмен ОЦФВУМ – Назар Даньков. Днем раніше він  6-м завершив […]