Вітаємо боксера Донченко Дмитра-переможця міського турніру

З 06 по 07 квітня в спорткомплексі “Епіцентр” міста Хмельницького проходив перший відкритий міський турнір з боксу на призи ЗТУ Чумакова А.М. У змаганням приймали участь 124 спортсмени з 8 областей України (Хмельницька , Рівненська, Тернопільська , Волинська, Львівська , Закарпатська, Херсонська , Чернівецька), а також 4 іноземні команди (дві з Білорусії, Литви та Молдови). […]

Золоті медалі чемпіонату України з вільної боротьби здобули борці ОЦФВУМ

28 березня в Харкові завершився чемпіонат України з вільної боротьби де визначилися переможці та призери серед юніорів та юніорок. Серед них є і спортсмени Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.

Черговий успіх Андрія Коваленка

На чемпіонаті України з плавання серед молоді та юніорів, який проводився у 50-метровому басейні міста Дніпро, відзначився майстер спорту Андрій Коваленко. Цей перспективний плавець з Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді у гострій конкуренції з гідними суперниками виборов дві нагороди: срібну медаль на дистанції 100м та бронзову на 50-метрівці стилем батерфляй у юніорській віковій  […]

Марина Бех-Романчук -бронзова призерка Європи.Вітаємо!!!

У м. Глазго триває чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні. Хмельничанка Марина Бех-Романчук з результатом 6,84 метри виборола бронзову нагороду в стрибках у довжину. Вітаємо спортсменку та тренерів!!!

Четверо борців Хмельниччини вибороли путівки на Всесвітні ігри школярів

Сьогодні в київському Палаці спорту пройшов фінал перших Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів «Сombat Games». Переможці змагань будуть захищати прапор України на Всесвітніх іграх з єдиноборств серед школярів «ISF World School Combat Games 2019» (Угорщина, Будапешт, 16-21 червня).

Борці ОЦФВУМ повернулися переможцями з Всеукраїнських ігор єдиноборств “Combat games”

З 16 по 19 лютого на базі Олімпійського коледжу Івана Піддубного, що у місті Київ, проходили Всеукраїнські ігри з єдиноборств серед школярів «Combat Games» 2018/2019 років з боротьби вільної та греко-римської.

Олімпійські надії зі спортивної гімнастики

З 13 по 15 лютого в гімнастичному залі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді проходив відкритий обласний турнір серед юнаків та дівчат зі спортивної гімнастики “Олімпійські надії”.

Чергова перемога Марини Бех-Романчук

У Стамбулі завершився чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні. Марина Бех-Романчук уже першою спробою на 6,49 метрів могла б оформити перемогу зі стрибків у довжину. Проте це був далеко не найкращий її стрибок. У третій спробі вона приземлилася на позначці 6,70 метрів, а у заключній, шостій, – на 6,76 метрів. Отож, даний результат […]