Бех-Романчук тріумфувала на турнірі у Глазго

Марина Бех-Романчук показала найкращій результат на змаганнях серії World Indoor Tour у шотландському Глазго.

Спортсменка ХОЦФВУМ стрибнула на 6,90 м і посіла перше місце на престижних міжнародних змаганнях.

Вітаємо Марину та її особистого тренера Вадима Крушинського з ще одним чудовим стартом у цьому сезоні.

Марина Бех-Романчук –переможниця міжнародного легкоатлетичного турніру в Польщі

6 лютого в манежі Київської міської  школи вищої спортивної майстерності хмельничанка Марина Бех-Романчук перевірила свої швидкісні можливості під час чемпіонату столиці з легкої атлетики. В бігу на 60 метрів вона спочатку виграла попередній забіг (7,62сек),а у фіналі судді знову зафіксували  її переможний час (7,53сек).Вже 8 лютого Марина  змагалася в польському Торуні на міжнародному турнірі ORLEN Copernicus Cup (четвертий етап Всесвітнього легкоатлетичного туру у приміщенні) в своїй основній дисципліні-стрибках у  довжину.

(більше…)

Вітаємо тхеквондиста Баблонюка Даниїла з бронзою престижного турніру

В м. Фуджейра (Об’єднані Арабські Емірати) проходив міжнародний турнір класу G-2 «Fujairah Open 2020», бронзовим призером якого став Данило Баблонюк з Кам’янця-Подільського спортсмен Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.

У ваговій категорії до 33 кг серед кадетів він провів п’ять поєдинків, і за вихід у фінал поступився супернику з Єгипту.

Підготував спортсмена тренер-викладач: Чайка С.В.

Вітаємо боксерів ОЦФВУМ!!!

Відкритий обласний турнір з боксу

  31.01-02.02.2020р.                                                  м.Хмельницький

І місце

БЕРК СЕРГІЙ (вагова категорія 26 кг)

ІІІ місце

ТИМОШЕНКО АНДРІЙ (вагова категорія 36 кг)

ВОЛОСЬКИЙ-АПРАКСІН В’ЯЧЕСЛАВ (вагова категорія 40 кг)

 АНДРУШКО НІКІТА (вагова категорія 42 кг)

Чемпіонат області з боксу серед чоловіків, молоді, юніорів та юнаків.

     31.01-02.02.2020р.                                               м.Хмельницький

І місце

КЕСТЕЛЬ ВЛАДИСЛАВ (вагова категорія 44 кг)

НЕСТЕРУК ВАДИМ (вагова категорія 52 кг)

ІЛЬЇН ВЛАДИСЛАВ (вагова категорія 60 кг)

ФЕДОРЕНКО АНДРІЙ (вагова категорія 69 кг)

ІІ місце

ІВАНІВ ІВАН (вагова категорія 52 кг)

ІІІ місце

СЕНЧУК ВЛАДИСЛАВ (вагова категорія 42 кг)

МЕЛЬНИЧУК ВЛАДИСЛАВ (вагова категорія 70 кг)

БОЛКВАДЗЕ ДАМИР (вагова категорія 75 кг)

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Яструб І.М., Гават Р.С, Бугайов М.Л., Бугайов Л.А.

 

Легкоатлетка Марина Бех-Романчук виграла змагання в Німеччині

У німецькому Карлсруе відбулися легкоатлетичні змагання етапу серії World Athletics Indoor Tour. Участь у змаганнях взяла і спортсменка ОЦФВУМ Марина Бех-Романчук. Для неї це був перший міжнародний старт у новому сезоні.

(більше…)

Змагалися на честь Радомира Сіліна

20-21 січня у II відкритому чемпіонаті області в приміщенні пам’яті  Почесного громадянина міста Хмельницького Сіліна .Р І. з легкої атлетики взяли участь представники 5 міст та 7 районів/ОТГ,а також група стрибунів у висоту з Тернополя.

(більше…)

Борчиня Олександра Гуменюк-бронзова призерка престижного всеукраїнського турніру

З 16 по 18 січня в місті Харків проходив 10 ювілейний Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат пам’яті ЗТУ Л.Дуная.

Цьогоріч у цих престижних змаганнях прийняли участь 449 спортсменів з України, Франції, Греції, Грузії, Молдови, Вірменії, Киргизстану, Казахстану, Румунії, Білорусі, Росії.

(більше…)

25 всеукраїнські змагання легкоатлетів в приміщенні “Різдвяні старти” –вдалий початок 2020 року

Це перший всеукраїнський турнір зимового сезону і чудова нагода для легкоатлетів перевірити свою форму і готовність перед командним чемпіонатом України і чемпіонатом України , за результатами яких буде сформовано національну збірну на чемпіонат світу у приміщенні (13-15 березня ,м. Нанкін, Китай). Одні з найулюбленіших вітчизняними спортсменами змагання під дахом підтвердили свій статус.

(більше…)

«Подільська зима» на Хмельниччині визначила найкращих легкоатлетів

11 міжобласний легкоатлетичний турнір «Подільська зима» цьогоріч зібрав 190 юних спортсменів 2002 року народження і молодших, які представляли 18 команд з Київщини, Вінниччини, Житомирщини, Рівненщини, Полтавщини та Хмельниччини.

(більше…)