Вітаємо боксерів ОЦФВУМ!!!

З 27 по 29 вересня 2019 року в смт. Теофіполь проходив чемпіонат області з боксу присвячений пам’яті І.Ващука.

Спортсмени ОЦФВУМ вибороли ряд нагород різного ґатунку.

Переможцями та призерами стали:

І місце – Возний Мирослав 48кг.

І місце – Ільїн Владислав 54кг.

ІІ місце – Кестель Владислав 40кг.

ІІ місце – Кочержук Олександр 42кг.

ІІ місце – Нестерук Вадим 50кг.

Вітаємо спортсменів та тренерський штаб ( Бугайов Л.А., Бугайов М.Л. ) з успішним виступом на змаганнях.

«Золото» Універсіади-2019 у представниці Хмельниччини

9 липня в італійському Неаполі випускниця Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Марина Бех- Романчук  здобула для збірної команди України першу золоту нагороду 30 літньої Всесвітньої універсіади.

(більше…)

Хмельничанка Марина Бех-Романчук – бронзова медалістка ІІ Європейських ігор!

 23 червня на стадіоні «Динамо» у Мінську Марина в секторі для стрибків у довжину продемонструвала результат 6м58см, що дозволило нашій спортсменці закріпити за собою третю сходинку п’єдесталу і принести першу медаль для України у легкій атлетиці на цих престижних змаганнях року.

(більше…)

Римські оглядини легкоатлетів

6 червня на легкоатлетичних змаганнях «Golden Gala — Pietro Mennea», які проводяться з 1980 року на олімпійському стадіоні у Римі (Італія) і стали 4 етапом поточного сезону «Діамантової ліги», взяли участь 4 представники України

(більше…)

Чемпіонат Хмельницької області з легкої атлетики

Упродовж двох днів на бігових доріжках і в секторах спорткомплексу “Поділля” та стадіону національного університету у Хмельницькому під час проведення чемпіонату області серед дорослих визначалися легкоатлети, котрі у літній сезон представлятимуть наш край на всеукраїнських змаганнях

(більше…)

Вітаємо переможців та призерів відкритого чемпіонату м.Нетішина серед юнаків та дівчат з боксу до Міжнародного дня захисту дітей

31.05-02.06.2019р., м.Нетішин

І місце – Сенчук Владислав 40кг.

І місце – Кестель Владислав 43кг.

ІІ місце – Возний Мирослав 46кг.

ІІ місце – Ільїн Владислав 50кг.

ІІІ місце – Претус Іван 56кг.

Тренери-викладачі: Бугайов Л.А., Бугайов М.Л.