Тхеквондисти ОЦФВУМ повернулися з Києва з повним комплектом нагород

Столиця нашої країни місто Київ приймала одні з наймасовіших змагань сезону серед тхеквондистів– чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, УФК та СК.

З 29 по 31 жовтня майже 1000 спортсменів з усіх куточків України в запеклих поєдинках виборювали нагороди чемпіонату. Одна із найбільших делегацій (41 учасник) – команда Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді повернулася зі змагань не лише з повним комплектом нагород, а й 4 ЗАГАЛЬНОКОМАНДНИМ МІСЦЕМ серед 71 команд.

Отже переможцями та призерами стали:  

СЕРЕД ДОРОСЛИХ (1978-2004 Р.Н.)

І МІСЦЕ – Ільчик Любава (1999 р.н., Майстер спорту України, вагова категорія 49 кг);

ІІ МІСЦЕ – Тимчук Валерія (2001 р.н., Майстер спорту України, вагова категорія 57 кг);

ІІ МІСЦЕ – Скринський Андрій (2003 р.н., Майстер спорту України, вагова категорія 58 кг);

ІІ МІСЦЕ – Петрук Андрій (2002р.н., Кандидат у майстри спорту України,  вагова категорія  80+кг);

ІІІ МІСЦЕ – Маматов Олег (2002р.н.,  Майстер спорту України, вагова категорія 68 кг);

СЕРЕД ЮНІОРІВ (2004-2006 Р.Н.)

ІІ МІСЦЕ – Мельничук Марія (2004 р.н.,  Кандидат у майстри спорту України,  вагова категорія 49 кг);

ІІ МІСЦЕ – Янків Дмитро (2005 р.н., Кандидат у майстри спорту України, вагова категорія 78 кг);

СЕРЕД КАДЕТІВ (2007-2009 Р.Н.)

І МІСЦЕ – Баблонюк Данііл (2007р.н., Кандидат у майстри спорту України, вагова категорія 37 кг);

І МІСЦЕ – Майданюк Данііл (2007р.н., Кандидат у майстри спорту України, вагова категорія 53 кг);

ІІ МІСЦЕ – Коберник Ілля (2008р.н., ІІ розряд, вагова категорія 33 кг);

ІІІ МІСЦЕ – Журавський Денис (2007р.н., Кандидат у майстри спорту України, вагова категорія 57 кг);

СЕРЕД ЮНАКІВ (2010-2011 Р.Н.)

ІІ МІСЦЕ – Драганчук Софія (2010 р.н.,  І юнацький розряд, вагова категорія 40 кг);

ІІІ МІСЦЕ – Манчур Анастасія (2010 р.н.,  І юнацький розряд, вагова категорія 33 кг);

ІІІ МІСЦЕ – Кострицький Нікіта 36кг. (2011 р.н.,  І юнацький розряд, вагова категорія 36 кг);

ІІІ МІСЦЕ – Мазур Ірина (2010 р.н.,  І юнацький розряд, вагова категорія 52 кг);

ІІІ МІСЦЕ – Боровський Клім (2011 р.н.,  І юнацький розряд, вагова категорія 57 кг);

ІІІ МІСЦЕ – Огнівко Юлія (2010 р.н.,  І юнацький розряд, вагова категорія 36 кг).

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Пухальський Л.Т., Пухальська Т.В., Мостіпака С.В., Назарчук С.О., Чайка С.В., Чайка С.С., Фельвашніков В.О.