“Подільська осінь” прийняла гімнастів в Хмельницькому

Упродовж двох днів в спеціалізованих гімнастичних залах Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді за підтримки регіонального відділення НОК України проведено відкриті обласні змагання  з  гімнастики спортивної “Подільська осінь”.

113 дівчини та 61 юнак різного віку (від 6 до 21року) і підготовки (від І юнацького розряду до майстрів спорту), які  представляли 11 міст України: Одесу, Черкаси, Львів, Краматорськ, Харків, Київ, Рівне, БілуЦеркву, Сєвєродонецьк , Кропивницький, Чернігів та господарі мали змогу відпрацювати нові елементи в змагальному режимі  і продемонструвати свою готовність до  офіційних всеукраїнських стартів.

Досвідченіші гімнасти змагались як в багатоборствах, так і в окремих видах, молодші обрабовували обов’язкові та довільні програми. Всього було розіграно 20 комплектів нагород у дівчат та 15 у юнаків. 

Рівень змагань виявився досить представницьким, адже в ньому взяли участь 20 майстрів спорту та 20 кандидатів в майстри спорту України. Тож суддівській колегії довелось добре попрацювати, щоб визначити кращих.

Під час заходу панувала святкова дружня атмосфера, яка принесла задоволення та масу позитивних емоцій його учасникам.

Для спортсменів старшого віку ці змагання стали генеральною репетицією напередодні чемпіонату України серед юніорів.