Назар Додь та Віктор Квіт-призери чемпіонату України з вільної боротьби серед юніорів

З 26 по 29 квітня у м. Бахмут (Донецька область) проходив чемпіонат України з боротьби вільної серед юніорів та юніорок. Хмельниччину представляли 10 спортсменів (8 юніорів та 2 юніорки) з міста Хмельницького (Хмельницький обласний центр фізичного виховання учнівської молоді (ОЦФВУМ)) та міста Кам’янець-Подільського (Дитячо-юнацька спортивна школа №2 (ДЮСШ№2)).

Всього у чемпіонаті приймало участь 250 спортсменів з 20 областей та міста Києва.

Вдалими ці змагання стали і для наших спортсменів. Одразу два юніори, представники ОЦФВУМ, у ваговій категорії до 86 кг піднялися на п’єдестал пошани. “Срібло” чемпіонату виборов Додь Назар (2002 р.н., тренер: Личак В.), в свою чергу бронзовим призером став Квіт Віктор (2001 р.н., тренери: Пантелєєв В.І, Дячок Ю.М.).

Вітаємо спортсменів та тренерів з гарним результатом, а також бажаємо ще більше яскравих перемог!!!