У Хмельницькому ОЦФВУМ відбувся дитячий турнір за участю найкращої української атлетки 2020 року

З нагоди відзначення 30-річчя заснування Національного олімпійського комітету України, в манежі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді , за сприяння регіонального відділення НОК, проведено відкритий легкоатлетичний турнір.

23 грудня в змаганнях, до програми яких господарі включили біг на 60, 300, 600 метрів, стрибки у довжину та висоту, взяли участь вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл двох вікових груп (2008-2009 та 2010 років народження і молодші) з Хмельницької, Тернопільської, Львівської областей.

Всі прибулі на турнір  юні спортсмени мали також можливість спостерігати за далекими і водночас елегантними показовими стрибками в довжину та потрійним віце-чемпіонки світу Марини Бех-Романчук, для якої у зимовий період цей манеж слугує основним місцем для тренувань. Враховуючи оприлюднену напередодні інформацію про отримання Мариною за версіями спортивних журналістів авторитетних вітчизняних та зарубіжних організацій  і ЗМІ престижних  звань «Найкращого атлета» в Україні та найкращої  стрибунки у довжину в світі 2020 року, їй та безпосередньому наставнику-заслуженому тренеру України Вадиму Крушинському очільники відділення НОК та федерації легкої атлетики Хмельницької області вручили подарунки. Натхненні присутністю  уславленої спортсменки краю, юні легкоатлети-початківці завзято взялися встановлювати власні перші рекорди ,кращі з яких в кожному виді отримали  грамоти. медалі і заохочувальні призи від організаторів.