Хома Єлизавета-чемпіонка України з боротьби вільної серед кадетів 2020 року

05 вересня у місті Харків завершився чемпіонат України з боротьби вільної серед кадетів та кадеток 2003-2004 р.н.

Найкращий та єдиний переможний результат Хмельницької області у спортсменки ХОЦФВУМ Хоми Єлизавети.

Єлизавета у 1/8 фіналу з рахунком 3:1 перемогла спортсменку з Донецької області Федорченко Олександру. З таким самим рахунком у 1/4 фіналу наша спортсменка здолала учасницю тієї ж команди Клевіну Ольгу.

Однак набагато складніше їй довелося у півфінальній сутичці, адже суперницею була Олександра Шеховцова – не просто учасниця збірної команди Львівської області, а спортсменка, яка ще у 2019 році захищала честь Хмельницької області. Впевнена перемога над нею з рахунком 3:0 дала право Єлизаветі приймати участь у фіналі цих відповідальних змагань.

На превеликий жаль яскравий фінал, на який очікували уболівальники, так і не відбувся. Через травму спортсменки з Херсонської області Наталії Клівчуцької Хома Єлизавета не лише достроково стала чемпіонкою України, а й виборола високе спортивне звання – Майстер спорту України з боротьби вільної.

Вітаємо спортсменку та тренерів ХОЦФВУМ Пилипчука Л.В.і Дячка Ю.М. з успішним виступом на змаганнях.

Загалом з Хмельницької області у цих змаганнях прийняли участь 6 дівчат та 13 юнаків які закінчили змагання з таким результатом:

КАДЕТКИ

В.к. 53 кг (20 учасників у ваговій категорії)

1 місце – Хома Єлизавета (2005 р.н., Хмельницький, ХОЦФВУМ, тренери: Пилипчук Л.В., Дячок Ю.М).

В.к. 57 кг (21 учасник у ваговій категорії)

5 місце – Карбовська Анна (2005 р.н., Хмельницький, ХОЦФВУМ, тренери: Тарадай М.П., Бланарь С.Р.).

11 місце – Габаль Марія (2005 р.н., Хмельницький, ХОЦФВУМ, тренер: Тарадай М.П.).

В.к. 61 кг (20 учасників у ваговій категорії)

16 місце – Тарадай Олександра (2004, Хмельницький, ХОЦФВУМ, тренер: Тарадай М.П.).

18 місце – Гуменюк Олександра (2004 р.н., Хмельницький, ХОЦФВУМ, тренери: Пилипчук Л.В., Дячок Ю.М).

В.к. 73 кг (9 учасників у ваговій категорії)

9 місце – Ткачук Діана (2004 р.н., Хмельницький, ХОЦФВУМ, тренери: Пилипчук Л.В., Дячок Ю.М).

КАДЕТИ

В.к. 45 кг (16 учасників у ваговій категорії)

16 місце – Костинюк Дамян (2004, Кам’янець-Подільський, тренер: Костинюк В.В.).

В.к. 51 кг (22 учасника у ваговій категорії)

13 місце – Захарченко Дмитро (2003 р.н., Хмельницький, ХОЦФВУМ, тренери: Пилипчук Л.В., Дячок Ю.М).

14 місце – Река Тарас (2004, Кам’янець-Подільський, тренер: Негода В.).

В.к. 55 кг (24 учасника у ваговій категорії)

14 місце – Ткачук Даніїл (2004 р.н., Хмельницький, ХОЦФВУМ, тренери: Пилипчук Л.В., Дячок Ю.М).

В.к. 65 кг (43 учасника у ваговій категорії)

30 місце – Мехтієв Гаріб (2004 р.н., Хмельницький, ХОЦФВУМ, тренери: Пилипчук Л.В., Дячок Ю.М).

В.к. 71 кг (55 учасників у ваговій категорії)

5 місце – Школьняк Максим (2003 р.н., Хмельницький, ХОЦФВУМ, тренери: Пилипчук Л.В., Дячок Ю.М).

32 місце – Павленко Олександр (2003 р.н., Хмельницький, ОДЮСШ, тренери: Тарадай М.П., Тарадай Б.М.).

В.к. 80 кг (39 учасників у ваговій категорії)

12 місце – Ровінець Володимир (2004 р.н., Хмельницький, ХОЦФВУМ, тренери: Захарків С. Мозолюк О.).

26 місце – Дейнека Антон (2003 р.н., Хмельницький, ОДЮСШ, тренери: Тарадай М.П., Дейнега Г.І.).

В.к. 92 кг (29 учасників у ваговій категорії)

11 місце – Руденюк Вадим (2004, Кам’янець-Подільський, тренер: Негода В.).

17 місце – Ярмошук Назар (2003, Шепетівка, ДЮСШ, тренер: Рудіч О.).

В.к. 110 кг (21 учасник у ваговій категорії)

5 місце – Кожухар Юрій (2005, Кам’янець-Подільський, тренер: Костинюк В.В.).

11 місце – Лаврентюк Аркадій (2005, Кам’янець-Подільський, тренер: Негода В., Власов В.).