Чергове визнання спортивних досягнень подільської легкоатлетки

Хмельничанці Марині Бех-Романчук присвоєно звання “Заслужений майстер спорту України  з легкої атлетики“. Згідно з наказом 697/2020 профільного міністерства це найвище спортивне звання в нашій країні  отримали за здобуття срібних медалей минулорічного чемпіонату світу з легкої атлетики в Досі (Катар) наша Марина (стрибки у довжину ) та стрибунка у висоту Ярослава Магучіх з Дніпра.

Раніше це високе звання підкорялось лише двом легкоатлеткам Хмельниччини:Віті Паламар з обласного центру- бронзовій призерці чемпіонату світу з легкої атлетики у приміщенні (2008, Барселона)  з  рекордом України в стрибках у висоту (2,01м) та  бронзовій призерці чемпіонату світу з легкої атлетики (2015, Пекін) у спортивній ходьбі на 20 км Людмилі Оляновській з с. Солобківці Ярмолинецького району, багаторазовій рекордсменці України на  різних дистанціях.

Спортивна громадськість Хмельницької області  та шанувальники  таланту Марини Бех-Романчук вітають її з черговим визнанням на всеукраїнському рівні і дякують  наставнику віце-чемпіонки світу та Європи-Вадиму Крушинському, заслуженому тренеру України з легкої атлетики , заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України за підготовку   вмотивованої хмельничанки.

Бажаємо не зупинятись на досягнутому  Марині і Людмилі, підкоряти нові спортивні вершини та здобути довгоочікувані нагороди  ХХХІІ  Олімпійських ігор в Токіо,нормативи на які вони вже успішно неодноразово виконували.