Борчиня Олександра Гуменюк-бронзова призерка престижного всеукраїнського турніру

З 16 по 18 січня в місті Харків проходив 10 ювілейний Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат пам’яті ЗТУ Л.Дуная.

Цьогоріч у цих престижних змаганнях прийняли участь 449 спортсменів з України, Франції, Греції, Грузії, Молдови, Вірменії, Киргизстану, Казахстану, Румунії, Білорусі, Росії.

Хмельницький обласний центр фізичного виховання учнівської молоді представляла команда з 4 юнаків та 2 дівчат.

Всі спортсмени прикладали максимум зусиль щоб здобути перемогу але пощастило лише Олександрі Гуменюк.

У ваговій категорії 57 кг здобувши перемогу 3:1 над Конєвою Аліною (Херсонська область)-1/8 фіналу у 1/4 несподівано, з рахунком 0:5, програла срібній призерці цього турніру Поштар Анні з Київщини.

Потрапивши до втішних сутичок впевнено 4:0 здобула перемогу спочатку над одеситкою Козаковою Анною, а у бронзовому фіналі 5:0 перемогла представницю Киргизстану Кимбат Рисмамбетову та виборола ІІІ місце турніру пам’яті Л.Дуная.

Підготували Олександру тренери: Пилипчук Л.В. та Дячок Ю.М.

Вітаємо спортменку та тренерів з першим успішним стартом у 2020 році.