Успішний дебют Марини Бех-Романчук на «Діамантовій лізі»

«Діамантова ліга 2019» – ювілейний, десятий, сезон найбільш рейтингової всесвітньої серії легкоатлетичних змагань на відкритому повітрі, що з 2010 року організовується ІААФ (Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій). 3-го травня  столиця майбутнього чемпіонату світу Доха (Катар) приймала перший етап «Діамантової ліги» за участі світової еліти. Там взяли участь 4 представниці України, троє з яких увійшли до числа призерок у своїх видах.

Однією з найбільш інтригуючих дисциплін «Діамантової ліги» у Досі стали стрибки у довжину серед жінок. Боротьба тут тривала до останньої спроби, про що свідчить, зокрема, різниця між першим та третім місцями – лише три сантиметри.

Українцям ця дисципліна була цікава перш за все через участь хмельничанки Марини Бех-Романчук.  

Найкращий стрибок Марини припав на п’яту спробу – 6,74 м. Проте, у цій же спробі ще далі (6,76 м)  вдалося приземлитись  олімпійській чемпіонці 2016 року з потрійного стрибка, найкращій легкоатлетці 2018 року 35-річній колумбійці Катеріне Ібаргуен, яка цього разу змагалася в стрибках у довжину.  Першу трійку замкнула австралійка Брук Стреттон (6,73 м).

Варто відзначити, що Бех-Романчук вперше була запрошена на такі престижні змагання як призерка чемпіонату Європи і продемонструвала у Досі, розпочавши свій літній сезон, хорошу серію з 6-ти стрибків за 6,55 м.