Золоті медалі чемпіонату України з вільної боротьби здобули борці ОЦФВУМ

28 березня в Харкові завершився чемпіонат України з вільної боротьби де визначилися переможці та призери серед юніорів та юніорок. Серед них є і спортсмени Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.

На змагання прибуло 223 юніори та 72 юніорки з 20 областей України. Хмельницьку область представляли 15 спортсменів які вибороли одну срібну та дві золоті нагороди чемпіонату.

Ними стали:

Серед юніорок у ваговій категорії 59 кг подолавши спортсменок з Дніпропетровської області – Булаш Діану (4:0), з Львівської області – Тимофіїв Христину (3:1) пройшла до фіналу спортсменка ХОЦФВУМ – Мокальова Оксана. У фіналі зустрівшись з Майстром спорту України на два роки старшою за себе – Рябоволовою Веронікою зі Львова Оксана перемогти не змогла, але продемонструвала гідну боротьбу та незважаючи на друге місце здобула звання Майстер спорту України.

Серед юніорів відзначилися одразу два наших спортсмени. Це Андрій Нугуманов (70 кг) та Андрій Гика (92 кг). Вони стали переможцями у своїх вагових категоріях.

На шляху до першого місця впевнено, не залишивши жодного шансу суперникам Андрій Нугуманов здобув перемогу над такими суперниками: Заставний Юрій-Київ (4:0), Герелей Владислав-Хмельницький (4:0), Возненко Мирослав-Київ (4:0), Марусик Іван-Івано-Франківськ (3:0), Бондаренко Павло-Миколаїв (4:0).

Не так просто було у Андрія Гики. Здобувши перемогу над Солодчуком Тарасом з Полтави (4:0) та Гімішлі Олександром з Одещини (3:1) у фіналі спершу в рахунку вів киянин Роман Ричко, але наприкінці зустрічі Андрій Гика зрівняв рахунок та виграв поєдинок за останньою результативною дією.

ВІТАЄМО ОКСАНУ МОСКАЛЬОВУ, АНДРІЯ НУГУМАНОВА, АНДРІЯ ГИКУ ТА ЇХ ТРЕНЕРІВ: МОЗОЛЮКА О.В., ЛИЧАКА В.Г., ВЛАСОВА В.А., ВЛАСОВА А.С., ПАНТЄЛЄЄВА В.І. З УСПІШНИМ ТА ПЕРЕМОЖНИМ ВИСТУПОМ НА ЗМАГАННЯХ!!!