Спортсмени ОЦФВУМ завоювали бронзові нагороди чемпіонату України з вільної боротьби

З 15 по 18 січня 2018 року в приміщенні Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді проходив перший у 2019 році чемпіонат України з боротьби вільної серед жінок та чоловіків до 23 років

Цьогоріч серед господарів змагань найкраще виступили чоловіки.

В індивідуальних змаганнях спортсмени ОЦФВУМ вибороли чотири третіх місця чемпіонату України до 23 років.

Ними стали :

в.к. 70 кг – Нугуманов Андрій (1999, МС, тренери: Власов В.А., Власов А.С.);

в.к. 79 кг – Бресь Максим (2000, КМС , тренери: Дячок Ю.М., Басистий С.Г. );

в.к. 92 кг – Гика Андрій (1999,МС,тренери: Пантєлєєв В.І., Мозолюк О.В.);

в.к 125 кг – Грохольський Павло (1996,МС, тренери:
Власов В.А., Власов А.С.).

Зауважимо, що Максим Бресь не лише став призером змагань, а й виконав норматив Майстра спорту України.

Цих результатів не вистачило, щоб стати ще й призерами командного заліку, але допомогло продемонструвати достойний результат. В підсумку команда Хмельницької області зайняла: серед жінок – 10, а серед чоловіків – 6 місце.

Всі чемпіони та призери змагань отримали від організаторів дипломи, медалі, оригінальні кубки за командні результати та призи від меценатів змагань.

ВІТАЄМО ОРГАНІЗАТОРІВ З УСПІШНИМ ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ А ТРЕНЕРІВ З ВДАЛИМ ВИСТУПОМ СПОРТСМЕНІВ !!!