24 всеукраїнські змагання в приміщенні “Різдвяні старти”

Це перший всеукраїнський турнір зимового сезону і чудова нагода для легкоатлетів перевірити свою форму і готовність перед командним чемпіонатом України і чемпіонатом України та за результатами яких сформувати національну  збірну на чемпіонат Європи у приміщенні.

Одні з найулюбленіших  вітчизняними спортсменами змагання під дахом підтвердили свій статус. І стосувалося це як зіркових імен у стартових листах, так і результатів, адже 11-12 січня всі, хто зібралися у київському манежі  міської школи вищої спортивної майстерності на Березняках, стали свідками виконання атлетами семи нормативів для участі в європейській першості у приміщенні, яка у березні відбудеться в Глазго.

Крім того,ряд спортсменів змогли покращити власні досягнення,серед яких були і наші земляки. Тож до числа 7 щасливчиків увійшли:Юлія Левченко (стрибки у висоту-1,96м,Київ), Анна Плотіцина (8,09 с,Київська область) й Анна Чубковцова (8,17 с,Київ) з бігу на 60 метрів з бар’єрами, Яна Качур (7,36 с,Київ), Сергій Смелик (6,74 с, Донецька область) і Василь Макух (6,78 с,Київ) з бігу на 60 метрів серед жінок і чоловіків відповідно та Ольга Саладуха з потрійного стрибка (14,07 м, Донецька область). 

Лідер легкоатлетів Хмельниччини Марина Бех-Романчук після тривалої змагальної перерви перевірила свої швидкісні можливості,стартувавши на 60-метрівці.У кваліфікаційному та у фінальному забігах вона двічі подолала цю спринтерську дистанцію з однаковим результатом-7,59с,що принесло їй друге місце і особистий рекорд. Поряд в секторі для стрибків у довжину перемогла (6,46м) головна суперниця Марини  в Україні у цій дисципліні киянка Крістіна Гришутіна. Сподіваємось, що здорова конкуренція між ними сприятиме  досягненню результатів призерів найпрестижніших міжнародних змагань. 

 Відзначились і деякі наші земляки, які перебрались на Київщину переважно  на навчання, а також у пошуках кращих умов для тренувань.Це, зокрема ,вихованці Полонської ДЮСШ: Василь Сабуняк(1 місце,біг 3000м з перешкодами-9 хв39,25с),Іванна Аврамчук (2 місце,біг 400м-54,72c), Хмельницької ОДЮСШ 20-річний Едуард Забуженко (2 місце,спортивна ходьба на 5000м-19хв24,21c), Старокостянтинівської ДЮСШ Наталія Ручківська( 3 місце,біг на 60м з бар’єрами-8,36с), Ізяславської ДЮСШ Дмитро Кравець(3місце, стрибки у висоту-2,00м).