Передноворічні змагання в легкоатлетичному манежі ОЦФВУМ

З 26 по 27 грудня 2018 року в легкоатлетичному манежі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді відбувся чемпіонат Хмельницького ОЦФВУМ з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 р.н. і молодше. 

 

 

 

У змаганнях приймали участь спортсмени команд-Хмельницький (ОЦФВУМ), Старокостянтинівський район (Хмельницька обл.), Дунаївці (Хмельницька обл.) та Бар (Вінницька обл). Серед яких переможцями та призерами стали: 

дівчата-60 м

  1. Назаревич Вікторія (2007 р.н., Старокостянтинівський район, тренер: Петрук О.М.).
  2. Подлюк Єлизавета (2007 р.н., Хмельницький (ОЦФВУМ), тренери: Юрковська А.В. Чорний І.І.).
  3. Коваль Тетяна (2007 р.н., Старокостянтинівський район, тренер: Петрук О.М.).

юнаки-60 м

  1. Риндик Владислав (2007 р.н., Бар (Вінницька обл), тренер: Панасюк С.Л.).
  2. Стрелков Артем (2007 р.н., Бар (Вінницька обл), тренер: Панасюк С.Л.).
  3. Салюк Денис (2007 р.н., Хмельницький (ОЦФВУМ), тренери: Бурчак А.В. Крушинський В.В).

дівчата-200 м

  1. Подлюк Єлизавета (2007 р.н., Хмельницький (ОЦФВУМ), тренери: Юрковська А.В. Чорний І.І.).
  2. Сеник Надія (2007 р.н., Бар (Вінницька обл), тренер: Панасюк С.Л.).
  3. Райковська Даша (2007 р.н., Старокостянтинівський район, тренер: Петрук О.М.).

юнаки -200 м

  1. Риндик Владислав (2007 р.н., Бар (Вінницька обл), тренер: Панасюк С.Л.).
  2. Салюк Денис (2007 р.н., Хмельницький (ОЦФВУМ), тренери: Бурчак А.В. Крушинський В.В).
  3. Стрелков Артем (2007 р.н., Бар (Вінницька обл), тренер: Панасюк С.Л.).

дівчата-600 м

  1. Бондарук Ксенія (2009 р.н., Хмельницький (ОЦФВУМ), тренери: Юрковська А.В. Чорний І.І.).
  2. Кирик Єлизавета (2007 р.н., Бар (Вінницька обл), тренер: Панасюк С.Л.).
  3. Яковець Яна (2008 р.н., Хмельницький (ОЦФВУМ), тренери: Чорний І.І. Юрковська А.В.).

юнаки-600 м

  1. Кирик Дмитро (2007 р.н., Бар (Вінницька обл), тренер: Панасюк С.Л.).
  2. Ковальов Максим (2007 р.н., Бар (Вінницька обл), тренер: Панасюк С.Л.).
  3. Пилипчук Артур (2009 р.н., Хмельницький (ОЦФВУМ), тренери: Чорний І.І. Юрковська А.В.).

стрибок у довжину-дівчата 

  1. Назаревич Вікторія (2007 р.н., Старокостянтинівський район, тренер: Петрук О.М.).
  2. Коваль Тетяна (2007 р.н., Старокостянтинівський район, тренер: Петрук О.М.).
  3. Пшеничко Анна (2007 р.н.Хмельницький (ОЦФВУМ), тренери: Юрковська А.В. Чорний І.І.).

стрибок у довжину-юнаки 

  1. Салюк Денис (2007 р.н., Хмельницький (ОЦФВУМ), тренери: Бурчак А.В. Крушинський В.В).
  2. Бутельський Мирослав (2007 р.н., Дунаївці, тренери: Стрателюк О.П.).
  3. Любий Ігор (2007 р.н., Хмельницький (ОЦФВУМ), тренери: Бурчак А.В. Крушинський В.В).

стрибки у висоту-дівчата

  1. Назаревич Вікторія (2007 р.н., Старокостянтинівський район, тренер: Петрук О.М.).
  2. Коваль Тетяна (2007 р.н., Старокостянтинівський район, тренер: Петрук О.М.).
  3. Райковська Даша (2007 р.н., Старокостянтинівський район, тренер: Петрук О.М.).

стрибок у висоту-юнаки 

  1.   Бутельський Мирослав (2007 р.н., Дунаївці, тренери: Стрателюк О.П.).
  2. Клименко Віталій (2008 р.н., Дунаївці, тренери: Стрателюк О.П.).
  3. Козіцький Денис (2006 р.н., Дунаївці, тренери: Стрателюк О.П.).

потрійний стрибок-дівчата 

  1. Коваль Тетяна (2007 р.н., Старокостянтинівський район, тренер: Петрук О.М.).
  2. Назаревич Вікторія (2007 р.н., Старокостянтинівський район, тренер: Петрук О.М.).
  3. Райковська Даша (2007 р.н., Старокостянтинівський район, тренер: Петрук О.М.).

потрійний стрибок-юнаки 

  1. Бутельський Мирослав (2007 р.н., Дунаївці, тренери: Стрателюк О.П.).
  2. Козіцький Денис (2006 р.н., Дунаївці, тренери: Стрателюк О.П.).
  3. Клименко Віталій (2008 р.н., Дунаївці, тренери: Стрателюк О.П.).

Скачать (.ЛА.ОЦФВУМ2007-26-27.12.18.pdf 421KB)