Визначені переможці Всеукраїнського турніру з вільної боротьби

У Хмельницькому в приміщенні Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді пройшов традиційний Всеукраїнський турнір з вільної боротьби ім. Богдана Хмельницького.

На змагання прибуло 254 юнаків та дівчат 2001-2003 років народження, які представляли 33 команди з 15 областей міста та Києва, а також Республіку Молдову та Ізраїль.

В їх складі було заявлено 5 майстрів та 48 кандидатів в майстри спорту. Це підтверджує високий рівень турніру для вказаної вікової групи. Його завжди відвідують представники місцевих органів влади.

Ось і цьогоріч на урочистому відкритті за участю керівників управлінь молоді та спорту міста та області, регіональних осередків НОК України та ветеранів спорту, з привітаннями виступив і міський голова Сергій Симчишин, який реально сприяє покращенню спортивної інфраструктури та фінансової підтримки провідних видів спорту в місті.

Після показових виступів та трьох борцівських килимах спеціалізованого залу обласного центру фізичного виховання учнівської молоді відбулися безкомпромісні поєдинки, в ході яких визначились переможці в усіх 17 вікових категоріях.

дівчата

Кушнір Софія (в.к. 38 кг, Київська обл.);

Леорда Марія (в.к. 46 кг, Молдова);

Винник Соломія (в.к. 52 кг, Львівська обл.);

Рингач Ірина (в.к. 56 кг, Молдова);

Зелених Катерина (в.к. 60 кг, Львівська обл.);

Чудик Оксана (в.к. 65 кг, Львівська обл.);

Алпеєва Анастасія (в.к. 70 кг, Волинська обл.).

юнаки

Марку Василь (в.к. 42 кг, Молдова);

Абрамов Микита (в.к. 46 кг, Київ);

Радіонов В’ячеслав (в.к. 50 кг, Херсонська обл.);

Покудов Едуард (в.к. 54 кг, Херсонська обл.);

Остапенко Владислав (в.к. 58 кг, Київська обл.);

Стафійчук Олександр (в.к. 63 кг, Київ);

Василенцев Микита (в.к. 69 кг, Донецька обл.);

Мунтян Артур (в.к. 76 кг, Молдова);

Прісанфі Крістіан (в.к. 85 кг, Молдова);

Стасюк Данило (в.к. 100 кг, Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський).

Господарі – борці ОЦФВУМ здобули 3 нагороди: Кирея Марія  (2 місце, в.к. 70 кг), Миронюк Олександр (3 місце, в.к. 63 кг) та Кириенко Анатолій (2 місце, в.к. 100 кг).

Переможці нагороджені кубками, всі призери отримали грамоти та медалі.