Кубок України з вільної боротьби у Броварах

З 04 по 08 грудня в м. Броварах проходив Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. У змаганнях прийняли  участь 234 спортсмени з 19 областей та міста Києва. Це заключний офіційний старт цього року який порадував лише жіночу збірну нашої області. Хмельниччину представляли вихованці обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.

Так, у змаганнях серед жінок, у  ваговій категорії 65 кг боролися одночасно дві наші борчині – Ганна Урода (тренери: Дячок Ю.М., Басистий С.Г.) та Крістіна Шостацька (тренери: Дячок Ю.М., Басистий С.Г.) .  За новими правилами проведення змагань з вільної боротьби їх довелося змагатися в одній групі з якої  Ганна вийшла переможницею і потрапила у фінал  де зустрілась зі спортсменкою з Херсонщини Юлією Лісовською, а Крістіна виборола право зустрітися у боротьбі за третє місце з Юлією Рейвах з Рівненщини.

На жаль обом спортсменкам не вдалося перемогти своїх суперниць і у підсумку Ганна Урода стала другою, а Крістіна Шостацька – четвертою.  Ще одна наша спортсменка  – Щебетюк Ольга (тренери: Басистий С.Г., Дячок Ю.М.) у ваговій категорії 62 кг зайняла лише 5 місце

Не дуже вдалим був виступ чоловічої команди. У ваговій категорії 97 кг Краснюк Антон (тренери: Дячок Ю.М., Басистий С.Г.) – 7 місце; у ваговій категорії 70 кг Нугуманов Андрій (тренери: Власов А.С., Власов В.А.) – 19 місце, а у ваговій категорії 86 кг Костюк Анатолій (тренер: Мозолюк О.В.) – 13 місце.

Слід зауважити, що у ваговій категорії 97 кг перемогу здобув Андрій Власов – вихованець нашого обласного центру, який на даний час виступає за місто Київ.